Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
Barometri diplomatik *** “Testin 1” me trenin rus, Kosova e pėrballoi ...
 
1
2
3
4
Lajmi tjetėr »
    Lajme   Opinion   Intervista   Histori    
Vazhdo tek kategoria - Opinion »
Fotolajm
28. 11. 1912
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 
Lidhjet Shpallje Arkivi i lajmeve Galeria ėshtė ende nėn pėrpunim!
Miting proteste kundėr ndalimit tė Ramush ...
Prof. Hazir Mehmeti
Nė sheshin e njohur tė Vjenės Schwarzenbergplatz,, para Ambasadės sė Francės, u protestua nga mėrgimtarėt shqiptarė... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Lajme
“Kosova ėshtė Serbi”, do tė thotė opsionin...
Prof. Dr. Mehdi Hyseni
Barometri diplomatik *** “Testin 1” me trenin rus, Kosova e pėrballoi ngase Beogradi me sugjerimin e Moskės atė e sto... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Opinion
INTERVISTĖ ME KRYETARIN E LKSHMSĖ Z. HASAN...
Z.Qyqalla ky ėshtė viti i tret, nga themelimi i Lidhjes sė Krijuesve Shqiptarė nė Mėrgatė (LKSHM), ju si do na pėrshkrua... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Intervista
Po vjen treni!
Prof. Hazir Mehmeti
Nga ēerga e dhintė ngrihej pluhuri e valėt e telit tė lahutės nxirrni gjamė: “Po vjen treni moj nėnė...” nganjėherė... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Kulturė
NĖ KUJTIM TĖ TRE PISHTARĖVE TĖ LIRISĖ JUS...
Faridin Tafallari
…Tė vrarė nga UDB Jugosllave, nė Heilbron- Gjermani, mė 17 janar tė vitit 1982! Sa herė vjen janari, na kujton dhėmb... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Histori
Analiza e informacioneve dhe qasjet e saj ...
Analiza e informacioneve ėshtė fusha shkencore ndėrdisiplinore qė ka pėr qėllim pėrmirėsimin e njohjes dhe kuptimit tė r... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Tė ndryshme
ALBANIAN PAINTER GAZMEND FREITAG PARTICIPA...
Gazmend Freitag, painter and graphic artist was born in Pataqani i Poshtėm, Kosovo and lives in Linz. In his work, full ... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - English
 

© 2017 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi